Lot No.: 110
Martwa natura z piwoniami
olej, płótno; 67 x 57 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
estymacja: 33 000 - 43 000 zł
sygn. l. d.: WWeiss
estymacja: 33 000 - 43 000 zł