Lot No.: 1819
Zegarek damski, kieszonkowy, na długim łańcuszku
mosiądz złocony, nadruk szkliwiony, mosiądz;
Szwajcaria, 3 tercja XX w.
Szwajcaria, 3 tercja XX w.