Lot No.: 1711
Cukiernica z łyżeczką
srebro próby 800; waga 251 g.
Niemcy, pocz. XX w.
owalna, gładka, z czterema pionowymi żebrowaniami, wewnątrz złocona, z łyżeczką ze złoconym czerpaczkiem i trzonkiem ozdobionym motywem ostów w stylu secesyjnym;
srebro próby 800; wys. 8 cm, szer. 12,8 cm, głęb. 9 cm
łyżeczka - dł. 14,5 cm;
waga 251 g.
Niemcy, pocz. XX w.