Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)
Lot No.: 1410
Watermelonman, 2012
olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. p. d.: B.CZAPIGA
olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. p. d.: B.CZAPIGA
na odwrocie, na krośnie malarskim opis autorski: BARBARA / CZAPIGA / - DROHOMIRECKA / " WATERMELONMAN" / olej / 2012