Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)
Lot No.: 1409
Wazon grecki
ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
na odwrocie, na krośnie malarskim opis autorski: BARBARA CZAPIGA - DROHOMIRECKA ( WAZON GRECKI) olej