Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 431
Portret rodzinny, 1983
olej, płótno; 27,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: E.D.
olej, płótno; 27,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: E.D.
na odwrocie opis: E. DWERNIK 83
praca przed konserwacją
1 700 zł