Wacaw TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.: 417
Pejzaż z drogą i rzeką
olej, płótno; 73 x 51 cm;
sygn. p. d.: W .Taranczewski
sygn. p. d.: W .Taranczewski