Artysta nieokreślony (XX w.)
Lot No.: 210
Mężczyzna z łopatą
brąz patynowany na czarno, wys. 26 cm;
sygn. na prostopadłościennej podstawie:
monogram wiązany FS
monogram wiązany FS