Jan KARMAŃSKI (1887-1958)
Lot No.: 141
Widok na Farę w Kazimierzu Dolnym, 1951
olej, tektura, 39,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. KARMAŃSKI 1951