Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.: 124
Polowanie par force, ok. 1940
olej, tektura; 65 x 95 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;