Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.: 118
Objawienie Pańskie, 1941
ołówek, gwasz, olej, karton,
45,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski. 2. IV. 1941