Lot No.: 803
Stolik pomocniczy w stylu mebli
z lat 60' XX w.
konstrukcja - sosna; Europa Zachodnia,
ok. poł. XX w.
z lat 60' XX w.
trójboczny, o zaokrąglonych narożach, z półeczka pod blatem, analogicznego kształtu, wsparty na trzech zbieżnych rozstawionych na boki nogach, fornirowany
wzorzystą okleiną. Materiały: konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; 63,2 x 60,2 x 56,8 cm
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
Pomocniczy stolik nowoczesny, lekki i ciekawy w formie.