Lot No.: 619
Pucharek
Moskwa, lata 40. XIX w.
na kolistej, profilowanej, lekko wysklepionej stopie i krótkim trzonie,
baryłkowaty zdobiony szerokim pasem ornamentu niellowanego z wici
akantowej i ceowników, na krawędzi górnej rytowany monogram FA (?);
srebro pr. 84 częściowo złocone; wys. 12 cm, średnica 7 cm; waga 134 g.
Moskwa, lata 40. XIX w.