Lot No.: 616
Komplet 12 łyżeczek do kawy w etui
Norwegia, 1 poł. XX w.
z trzonkami spiralnie skręconymi zakończonymi lancetowato, zdobionymi emalią
szafirową z białą gałązką stylizowanej kampanuli; etui ośmioboczne introligatorskie,
wewnątrz wyłożone szafirowym materiałem, z nazwą firmy sprzedającej FR.
GENTAUER / Juvelier/ BREMEN ; srebro złocone próby 925, emalia; dł. 9,5 cm;
waga 88 g. Norwegia, 1 poł. XX w.