Lot No.: 505
Misa dekoracyjna
Francja, Legras i Cie, przed 1914
o fakturowanej powierzchni, z motywami polerowanych, złoconych
listków; szkło zielone, złocenie; wys. 10 cm, średn. 27 cm
sygn.: Legras (trawione); Francja, Legras & Cie, przed 1914