Marian PUFFKE (1888 - 1925)
Lot No.: 277
Pejzaż
obraz dwustronny,
na drugiej stronie pejzaż zimowy z Bukowiny;
obraz dwustronny,
olej, tektura, 28,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: M. Puffke (z jednej strony)