Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.: 244
Kalwaria
olej, płótno, 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: WW;
olej, płótno, 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: WW;
na odwrocie dedykacja: Kochanej Giulianie
Ślebarskiej / na pamiątkę ofiaruje / Zolich Karol. / Kraków, dnia 15.9.1966 r.