Jan CYBIS (1897 - 1972)
Lot No.: 243
Martwa natura I
olej, płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
olej, płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
na odwrocie napis na płótnie: Jan Cybis - Martwa natura I - 1972 / ol. pł. 81 x 100;
niżej: arkady 766; na krośnie: ARKADY 565, 1972
lit.: T. Dominik, Jan Cybis, Warszawa - Wydawnictwo Arkady - 1984, s. 138, poz. kat. 565