Henryk HAYDEN (1883 - 1970)
Lot No.: 235
Patitcha, 1948
olej, płótno, 73,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Hayden
olej, płótno, 73,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Hayden
na odwrocie na krośnie malarskim nalepki: MUSEES DE CHERBOURG / Musee Thomas Henry z wystawy z 1997 roku; oraz LP Art w Paryżu z nr 70;
Na nalepkach powtarzający się tytuł: PATITCHA; oraz napisy na krośnie: 1948 - Patitcha i Toile découpée par Hayden