Jan Piotr NORBLIN de la GOUDAINE (1745-1830)
Lot No.: 107
Powołanie Przemysława na króla Czech
akwaforta, papier, 42 x 29,7 cm;
sygn. na płycie l. d.: Norblin fecit 1777
a Wolssin en Lihituanie