Józef MEHOFFER (1869 - 1946)
Lot No.: 104
Projekt okładki czasopisma "Sztuka Polsk
chromolitografia barwna, papier, 38,5 x 28,8 cm;
sygn. l. d.: JÓZEF MEHOFFER / 1903 (na kamieniu)