Kazimierz Wiktor HOLLER (1881-1975)
Lot No.: 1109
Martwa natura na parapecie
kredka, akwarela, papier; 37,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Kazimierz Holler