Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)
Lot No.: 1010
Kramy pod arkadami w Bielsko-Białej
akwaforta, papier, 22 x 27,3 cm (odcisk płyty),
sygn. p. d.: Zakrzewski (ołówkiem)