Lot No.: 903
Para szafek nocnych w stylu art deco
konstrukcja - mahoń, sosna, sklejka;
fornir - jesion, karpa jesionowa; 56,5 x 52 x 39 cm.
Polska, lata 20. XX w.
o prostych bokach i froncie, z zaokrąglonymi narożami frontu, z szufladką u góry, u dołu zaś zamykane jednoskrzydłowo, wsparte na wąskiej podstawie rozszerzającej się kielichowato ku dołowi, umieszczonej na dwóch wydłużonych podkładkach o obrzeżu z ćwierćwałka;
konstrukcja - mahoń, sosna, sklejka; fornir - jesion, karpa jesionowa; 56,5 x 52 x 39 cm.
Polska, lata 20. XX w.
Szafki z kompletu mebli przeznaczonego do wyposażenia sypialni, fornirowane jasną i wzorzystą okleiną właściwą dla tego rodzaju mebli, o formie kubizowanej, złagodzonej zaokrągleniami charakterystycznej dla mebli powstających w tym czasie.
1 900 zł