Lot No.: 817
Krucyfiks
drewno, ceramika; wys. 79, 2 cm;
Niemcy, XIX/XX w.
z drewna sosnowego, mazerowanego, czernionego i lakierowanego; figura Chrystusa i tabliczka z napisem „IN / RI” - ceramiczne, polichromowane; brzegi perisonium złocone;
drewno, ceramika; wys. 79, 2 cm, szer. 39 cm, głęb. 7,8 cm.
Niemcy, XIX/XX w.