Lot No.: 611
Para lichtarzy 1-świecowych, złoconych
porcelana, złocenia, wys. 25 cm;
Miśnia, 2 poł.- kon. XIX w.
na kolistych stopach o wielopłatkowej krawędzi, z kręgiem 10 kolistych wysokich „kapsli” z rozetką; trzony 3-boczne , osadzone opaską z 5 podłużnych listków, z reliefową dekoracją roślinną i ornamentalną, z kielichowymi rozchylonymi tulejkami na świecę;
porcelana, złocenia, trzony skręcane ze stopą na trzpień metalowy; mocno przetarte złocenia; wys. 25 cm, stopy średn. 13 cm;
sygn. kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze, ryte T.65 (numer modelu) i 60, naszkliwnie zielenią: I/13 lub I/52.
Miśnia, 2 poł.- kon. XIX w.