Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)
Lot No.: 1408
Akt tańczący
akryl, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee'15
akryl, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee'15
na odwrocie opis: Krzysztof Dudziński / KaDee / 2015 / Acryl na płotnie / Akt Tańczący / 70 x 40 cm