SW - Artysta nieokreślony (XX w.)
Lot No.: 1405
Scena alegoryczna z Charlie Chaplin'em i Brzdącem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
31,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);