Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.: 430
Drzewo wolności, 1964
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn.. p. d.: E. Waniek
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn.. p. d.: E. Waniek
sygn. i dat. na odwrocie: Eug. Waniek/
(Kraków)/ „Drzewo wolności”/ 1964