Antoni FAŁAT (ur. 1942)
Lot No.: 429
Śp. Bogdan Włosik - Janek Wiśniewski, 1983
akryl, płótno;
46 x 38,5 cm;
akryl, płótno;
46 x 38,5 cm;
napis autorski u góry: ŚP / BOGDAN WŁOSIK JANEK WIŚNIEWSKI;
sygn. p. d.: Antoni / Fałat / ZAKOPANE 17/ I 1983 401.; oznaczenie autorskie l. d.: 14628 (1628) S.9852579;