Grażyna TOMASZEWICZ (ur. 1971)
Lot No.: 422
Ptaki, 1996
olej, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Dłużew'96 oraz GRAŻYNA TOMASZEWICZ