Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (ur. 1926)
Lot No.: 417
Brzoza na wulkanie, 1990
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu: D. LESZCZYŃSKA - KLUZA 1990