Józef ZAJĄC (1890-?)
Lot No.: 1116
Wiejska dziewczyna z dzbanem
olej, tektura; 66,5 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej: J. Zając
sygn. z prawej: J. Zając