Antoni GRABARZ (1904-1965)
Lot No.: 1105
Barka na rzece
olej, płyta; 23 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Antoni Grabarz
sygn. p. d.: Antoni Grabarz