Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.: 1102
O wchodzie
olej, płótno, 32,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
olej, płótno, 32,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
na odwrocie napis autorski W. Fleck Zakopane w czwartek o 22/ … 1968 r. oraz u dołu pieczątka
1 300 zł