Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Lot No.: 140
Polowanie na dzika, 1907
olej, tektura; 64,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: FPautsch;
olej, tektura; 64,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: FPautsch;
na odwrocie wtórny napis: Prof. Rektor AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE / FRYDERYK PAUTSCH / OBRAZ OLEJNY mal. 1907 r. POLOWANIE NA DZIKA / 2 razy na wystawach w Krakowie