Feliks Stanisław JASIŃSKI (1862-1901)
Lot No.: 1001
Chora Matka
akwaforta, papier; 44,5 x 63 cm (wymiar kompozycji);
sygn. na płycie l. d.: ZDZISŁAW JASIŃSKI PINX;