Lot No.: 1604
Zajączek
porcelana, farby podszkliwne; wys.10 cm;
Rosja?, XX w.
figurka zajączka w stroju dziewczynki, w długiej spódnicy, niebieskiej bluzeczce z białym kołnierzykiem, z kwiatkiem w dłoniach;
porcelana, farby podszkliwne; wys.10 cm; sygn. od spodu wyciskami: 976/T, 34, podszkl. odręcznie zielenią chromu 24.
Rosja?, XX w.