Lot No.: 611
Wazka z miniaturami, w oprawie metalowej
Francja, naśladownictwo Sevres,
(wytwórnia paryska?), XIX/XX w.
o kielichowym, zaokrąglonym u dołu brzuścu, na szpulowej stopce, kobaltowa, z barwnymi miniaturami w dwu złoconych rezerwach:
1) dama z wachlarzem, w scenerii parkowej, sygn. Bruy (?),
2) barwna kompozycja kwiatowa.
Oprawa mosiężna stopki, łączenia nóżki z czaszą i brzegu czaszy - wraz z roślinnymi uchami. [Ślady reperacji nóżki].
Porcelana, kobalt (bleu roi), złocenia, farby naszkliwne, mosiądz; wys. 16 cm (z uszami).
Sygn. niebieska: podwójne L (w ligaturze), z wpisaną literą S;
Francja, naśladownictwo Sevres (wytwórnia paryska?), XIX/XX w.