NIKOLIN WŁADIMIR BORISOWICZ (XX w.)
Lot No.: 1405
Kościół Bernardynów we Lwowie, 1992
akwarela, papier, 24,2 x 15,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Nikolin W.B. (cyrylicą);