Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.: 426
Martwa natura z pomarańczami
olej, płótno;
74 x 100,5 cm;
olej, płótno;
74 x 100,5 cm;
W załączniku kopia potwierdzenia autentyczności podpisana przez syna
artysty Pawła Taranczewskiego