Lot No.: 1122
Promienny zachód słońca - studium do obrazu, 1900
olej, tektura; 30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (monogramem);
sygn. l. d.: WW (monogramem);