Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)
Lot No.: 1115
Kościoły Nowego Miasta w Warszawie
olej, karton naklejony na tekturę; 25,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: W. Chorembalski
sygn. p. d.: W. Chorembalski