Ryszard LEDWOS (1926-2007)
Lot No.: 1103
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. Ledwos
sygn. p. d.: R. Ledwos