Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.: 151
Portret Feliksa Happe (?)
olej, deska, 46 x 62,6 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi:
Hyacinthe Malczewski - Cracovie 1922 Mars
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: