Kazimierz ZIELENKIEWICZ (1906-1988)
Lot No.: 127
Pejzaż z drzewami
olej, tektura; 20 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: ZK
olej, tektura; 20 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: ZK
na odwrocie nalepka depozytowa z Muzeum Narodowego w Warszawie z numerem p 363/06