Paul MERWART (1855-1902)
Lot No.: 120
Skradziony odpoczynek
olej, deska; 24,5 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: P. MERWART
olej, deska; 24,5 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: P. MERWART
na odwrocie czerwona pieczęć paryskiego składu materiałów malarskich, drukowana nalepka z wystawy w A. Guinchard & F. Fournirek/Emballeurs z Paryża, poz. 10