Stanisław GRZYMS (XX w.)
Lot No.: 106
Portret dziewczyny, ok. 1930
pastel, papier; 47,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grzyms
sygn. p. d.: Grzyms