Albrecht ADAM (1786-1862)
Lot No.: 1003
Dokszyce na Litwie, 1812
litografia, kolorowana akwarelą,
25 x 36 cm (wymiar kompozycji);
l. d. sygn. AAdam, poniżej drukowany napis