Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Lot No.: 3
Stanisław Witkiewicz
Warszawa 1900 Nakład Gebethnera i Wolffa.
Oprawa wydawnicza, 33 x 25 cm,
sygn. Karol Wójcik, introligator Kraków